Rok 2021... jak dobrze, że już się kończysz 0
Rok 2021... jak dobrze, że już się kończysz

Rok 2021... jak dobrze, że już się kończysz 🙈 

 
Ostatnio na jednej z grup biznesowych przeczytałam, że sukces jest efektem 10 porażek. Prowadzenie firmy w czasie pandemii, zamykanie drugiej firmy, w którą włożyłam masę pracy a także sprawy rodzinne, które nas nie oszczędzały w tym roku to dla mnie dobra nauczka na przyszłość. 
 
Było tyle spokojnych lat, że zapomniałam, że życie bywa nieprzewidywalne. 
 
Kto z was czuje to samo po tym 2021? 
 
 
Dlatego wiążę duże nadzieję z rokiem 2022, bo może być lepszy ale też gorszy od poprzednika.
Będzie to dla mnie na pewno rok planów i ubezpieczania się na wypadek tego nieprzewidywalnego. Ale też rok zmian bo stawiania na to co pewne i dające satysfakcję. 
Od dłuższego czasu czuję, że muszę wrócić do tego co najbardziej lubię czyli rękodzieła i malarstwa. A także wyjść z domowej strefy komfortu i wrócić do pracy z ludźmi. 
 
Dlatego czas na zmiany. 
 
Największą i najważniejsza zmianą jest to, że Kotonek NIE BĘDZIE JUŻ SKLEPEM Z AKCESORIAMI DLA DZIECI. Nie będziemy sprzedawać już wyrobów, które nie zostały wyprodukowane w naszej pracowni Cotton Balls i Pracowni Drewnianej. Od tej pory jest MARKĄ, produkującą przedmioty bazujące na bawełnianych kulach i drewnie. Z jednolitym stylem i kolorami, gdzie będę głównym projektantem i twarzą marki. 
 
Dlatego ostatnio prowadziłam wyprzedaż na Facebooku a w naszym sklepie www.kotonek.pl nie znajdziecie już innych produktów niż te, które są produkowane przez NAS. Ostatki produktów takich jak łapacze snów czy akcesoria dla niemowląt możecie znaleźć w bardzo niskich cenach na allegro. 
 
A tymczasem zapraszam na małe podsumowanie. 
 
Co się wydarzyło w tym roku? 
 
👉 z naszych pracowni wyszło prawie 2000 kompletów lampek Cotton Balls, 1000 bawełnianych kul, 3000 drewnianych klocków, około 250 kompletów domków, 1000 drewnianych liter na ścianę, kilkadziesiąt skrzyń, drzwi wróżek i drewnianych lampek. 
 
👉 ruszyliśmy ze sprzedażą zagraniczną i jesteśmy na Etsy.com - a co za tym idzie mamy też pokaźną bazę zdjęć i grafik na Pintereście 🤗 wysłaliśmy też kilkanaście sporych paczek m.in. do Anglii, Niemiec, Włoch i nawet do USA 
 
👉 jesteśmy na Facebooku, Instagramie, Allegro, na Shoperze a także od niedawna na TIK TOKU 
 
👉 w 2021 stworzyłam 3 aranżacje pokojów dziecięcych i współpracowałam z 5 markami rękodzielników przy urządzaniu tych wnętrz. 
 
W 2022 planuję rozkręcić aranżacje ale nie zdradzę szczegółów, jeśli jesteście zainteresowani współpracą to zapraszam do kontaktu 😀 
 
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl