Niebiesko-różowy pokój małych prezesek 0
Niebiesko-różowy pokój małych prezesek

Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam jak wygląda pokój moich córek :)

Z racji tego, że jest między nimi mała różnica wieku (5 lat, 4 lata i 2 lata) a dziewczynkom opuszczenie sypialni rodziców idzie dość opornie to uznałam, że nie będę się spieszyć z rozdzielaniem ich na osobne pokoiki. Urządziliśmy im jeden pokój, w którym się bawią i mają swoje rzeczy. Starsze dziewczynki mają również łóżka, do których mogą w każdej chwili się przenieść. 

W pokoju są pomieszane dwa style- kosmos i największa miłość Marceliny- jednorożce. Pokój powstawał na przestrzeni około 3 lat, koniki przyszły z czasem ale są tylko w naklejkach (uznałam, że w sytuacji zmiany zainteresowań po prostu je zerwę). Chciałam żeby był w różowo- niebieskich odcieniach z elementami złota.

Taka ciekawostka- jak malowałam ścianę na granat to przyprawiłam sporo zmartwień mężowi i dziadkom, którzy twierdzili, że pokój będzie ciemny i smutny. Natomiast myślę, że ze wszystkimi dodatkami wyszedł raczej dość kolorowy :)

Wiele dodatków stworzyłam sama, jeśli chodzi o dom ograniczam kupowanie do minimum, lubię jak rzeczy są zrobione własnoręcznie lub odnowione. Mają wtedy duszę i patrząc na nie zawsze przypominamy sobie jak powstają.

# Złote pompony, Cotton Ballsy i żyrandol zrobiłam sama

# Księżyc, droga mleczna i zwierzątka w ramkach są malowane przeze mnie

# meble to stare regały, które dostały drugie życie

 

Zapraszam do oglądania Galerii

Komentarze do wpisu (0)

Blog kategorie
Blog chmura tagów
łapacze snów, klocki drewniane, tabliczka z imieniem, ozdoby dla dzieci, gryzak, zawieszka do smoczka, półka domek, pokój dziecięcy, pokój dziewczynki, pokój chłopca, cotton balls, lampki z drewna, dreamcather, little girls, little boys, kidsroom,
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl