Mój sposób na szaro-biały przedpokój

Dzisiaj również coś o wnętrzach. Jak wiecie jestem w trakcie urządzania domu, jeszcze nie wszystko gotowe jest na tip top, ale powoli do celu. Przedpokój to, moim zdaniem, wizytówka każdego domu. U mnie jest to wiatrołap. Pierwsze pomieszczenie, jakie jest widoczne po otwarciu drzwi. Jest to podobno miejsce, w którym gość wyrabia sobie zdanie o gospodarzu (ile w tym prawdy nie wiem ale niech będzie :))

Przedpokój to miejsce gdzie jest zwykle dużo butów, kurtek i rzeczy potrzebnych do szybkiego wyjścia z domu. Parasole i pasty do butów widoczne po kątach. Jak sobie z tym poradzić? Otóż ja poradziłam sobie tak jak na zdjęciach. Starałam się zagospodarować każdą wnękę w 100 % i mam nadzieję, że mi się to udało i będzie funkcjonalnie. Na razie testuję. Oczywiście połową sukcesu jest nauczenie domowników odkładać wszystko na miejsce… a łatwe jak wiadomo to nie jest. W małym przedpokoju ciężko pochować wszystkie rzeczy, ale próbować trzeba. Jak w każdym wnętrzu u mnie w domu wszechobecne są czarne dodatki. Czy się kurzą? Owszem ale tragedii nie ma. Jest też oczywiście „Psi motyw” żeby każdy wiedział, że zwierz też jest członkiem mojej rodziny. Żartobliwy element, na który każdy zwraca uwagę.

Lubię aktywność fizyczną i ogólnie zdrowy tryb życia, więc popularne obrazy czy zdjęcia zastąpiłam napisem graficznym, motywatorem. Pasuje mi idealnie i pusta ściana została zagospodarowana nie strasząc pustką. Umieściłam także niezbędną szafa z lustrem, jaka by nie była zawsze za mała 🙂 no ale cóż, większej się wstawić nie dało więc musi wystarczyć.

Kolorystycznie postawiłam na biel, szarość i czarny w dodatkach. Ciągle się zastanawiam, co jeszcze tam umieścić, może jakąś roślinę? Kierując się zasadą, czym mniej tym lepiej mam nadzieję, że kogoś zainspiruję.

Spodobał Ci się ten wpis? Daj łapkę w górę lub udostępnij go na Facebooku www.facebook.com/kotoneczek

Subskrybuj nasz kanał na youtube https://www.youtube.com/channel/UCikFzVnJgYHFKdVCfsneUzw

Powiedz o nas znajomym!

Dziękuję

Joanna

1 thought on “Mój sposób na szaro-biały przedpokój”

  1. Aśka pisze:

    Dobre pomysły pewnie wykorzystam coś u siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

BalonacjaBalonacja

Dzisiaj będzie o pewnej urodzinowej sytuacji, którą nazwałem tekst o balonacji. Cioci urodziny okrągłe się zbliżały, a my z mamusią przybieraliśmy salę przez dzień cały. Lub mi się tylko wydawało,