Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs

Dzisiaj o czymś dla Nas- kobiet. Każda zasługuje na mały relaks w gabinecie kosmetycznym. Opowiem o zabiegu, który od niedawna podbija serca pań. Mowa o laminowaniu rzęs. Zabieg, który ma na celu nie tylko podkręcić nasze rzęsiska ale dodatkowo odżywić. Im mamy dłuższe naturalne rzęsy tym zabieg bardziej spektakularny, nie są obciążone jak w przypadku przedłużania metodami objętościowymi.

Zatem, na czym polega ten zabieg? Rzęsy stają się wydłużone poprzez nadanie ciemniejszej barwy. Końce naszych naturalnych rzęs zwykle są jasne i wydają się nieco krótsze. Po koloryzacji optycznie się przedłużają. Nie tak bardzo jak w przypadku metod objętościowych, ale osoba ceniąca naturalny wygląd będzie zadowolona. Dodatkowo są podkręcane i co najważniejsze odżywione. Laminowanie dodaje objętości a także poprawia nasz naturalny wygląd.
Nie mylmy laminowania rzęs ze zwykłym liftingiem. Lifting to tylko uniesienie i podkręcenie rzęs, coś w rodzaju używania przez nas zalotki. Zaś laminacja to dodatkowe korzyści.

Zalety laminowania rzęs:

• Uniesienie
• Podkręcenie
• Naturalny wygląd
• Poprawa kondycji rzęs
• Atrakcyjna cena w porównaniu z metodami objętościowymi
• Łatwa dostępność zabiegu w salonach
• Długotrwały efekt

Jak widzimy same plusy. Sama skorzystałam z tej metody i jestem bardzo zadowolona. Zabieg trwa maksymalnie półtorej godziny, a efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Co jest super sprawą bo zabieg można powtarzać co 2 miesiące. A efekt z każdym razem lepszy, bo rzęsy bardziej odżywione. Późniejsza pielęgnacja nie jest trudna. Trzeba dbać o rzęsy jak zwykle, dodatkowo przeczesując szczoteczką by dbać o stymulację wzrostu włosa. Dobę po wykonanym zabiegu nie można moczyć oczu. Rzęsy po laminowaniu możemy tuszować i zmywać jak zwykle. Także wizyty na saunie bądź basenie jak najbardziej możliwe.
W dzisiejszych czasach im bardziej naturalny wygląd tym lepiej. Zatem moim zdaniem laminowanie rzęs świetna opcja zwłaszcza, gdy sezon letni tuż tuż… a na wakacjach każda w dzień oraz w nocy o północy chce wyglądać dobrze.

Spodobał Ci się ten wpis? Daj łapkę w górę lub udostępnij go na Facebooku www.facebook.com/kotoneczek

Subskrybuj nasz kanał na youtube https://www.youtube.com/channel/UCikFzVnJgYHFKdVCfsneUzw

Powiedz o nas znajomym!

Dziękuję

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post