Home staging

Jak już wiecie z wczorajszej zapowiedzi, pewien inwestor zainteresował się naszymi produktami pod kontem home staging’u. Co to takiego ten home staging? To przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Kolorem przewodnim całego przedsięwzięcia był kolor żółty. Neutralny kolor zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Zaaranżowaliśmy w nasze kotonkowe dodatki wnętrze aby zainspirować przyszłych nabywców mieszkania i może przyspieszyć jego sprzedaż. Popatrzcie sami jak nam się udało.


Większość widocznych na zdjęciach dodatków można dostać w naszym kotonkowym sklepie internetowym.
Diabeł tkwi w szczegółach. Po umeblowaniu pokoju, dodatki dopełnią wnętrze a wyraziste kolory ożywią całość. Dzieci kontrastowe barwy dostrzegają najwcześniej. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że córka migiem zasypiała wpatrując się w czarny żyrandol. Mam nadzieję, że osobom oglądającym to mieszkanie na sprzedaż właśnie żółty pokój spodoba się najbardziej. W akcentach zastosowaliśmy szary biel żółty i czarny, zobaczcie sami!

Baldachim jest teraz mocno na czasie a ten widoczny na zdjęciu jest uniwersalny dla dziewczynek i chłopców. Może być zawieszony nad łóżeczkiem albo pełnić rolę kryjówki. Wszystkie dzieci lubią skrytki i uwielbiają się chować, nie tylko za sklepowymi półkami.

Poza tym dodaliśmy parę dodatkowych elementów pobudzających wyobraźnię maluszka jak chmurka i drewniana półka ze słownikiem skarbonką. Do tego łapacz snów- by koszmarów nie było i spało się miło 🙂 Teraz wystarczy dołożyć łóżeczko, dywanik, kawałek komody i do dziecięcych zabaw w pokoju nie ma przeszkody. Kropką nad i są czarne kontakty, włączniki oraz karnisz.
Kolor żółty możemy zastąpić każdym, który nam lub naszemu dziecku się zamarzy. Mam nadzieję, że zainspirowałam i że taka mała ingerencja w wystrój pomoże w sprzedaży mieszkanka.

Dzięki!

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Urozmaicamy repertuar!

Spróbuj to wymówić na głos! …… Przyznać się! Kto miał problem? A kto z was zastanawiał się co się kryje pod tym postem? Hmmm zapewne dodanie nowych produktów do sprzedaży.

Chustonoszenie

Czy ma wpływ na zdrowie naszego dziecka? Nosidełko czy chusta, co wybrać? Jak dużo rodziców tak dużo opinii za i przeciw by nosić dzieci w chustach. Postaram się w dzisiejszym

Jak utrzymać opaleniznę jak najdłużej po lecie.

Małymi krokami żegnamy wakacje. Pierwsze tygodnie września to w prawdzie jeszcze nie jesień, ale nadal chciałybyśmy mieć świetliste i opalone ciało. Dziś będzie o tym jak należy pielęgnować letnią opaleniznę